FOR-X MAESTRO-12D2
OVERVIEW
DOWNLOAD
12" (30CM) SUBWOOFER
400W RMS POWER
800W MAX POWER
87.5dB SENSITIVITY
31-300 Hz FREQ. RESPONSE
DUAL 2 OHMS